Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

3D Delta Force Oyunu

3D Delta Force 1/5 (1039)

Müthiş bir aksiyona hazır olun! Delta Force sizi unutamayacağınız bir maceraya sürükleyecek. Son teknoloji savaş silahları ile düşmanları etkisiz hale getirmeniz gerekiyor. Düşmanlara saldırmak için klavyenizi kullanacaksınız. Ancak bu oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü düşmanlar size her yerden saldıracaktır. Bir yandan kendinizi korurken bir yandan da onlar yok etmeye çalışacaksınız.

Delta Force oyununda düşmanları öldürmek için klavyenizdeki W,A,S ve D tuşlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca nerede bulunduğunuzu görmek için haritaya bakabilirsiniz. Haritayı çıkarmak için de yine klavyenizdeki boşluk tuşuna basın. Böylece nereye gitmeniz gerektiğini de görebilirsiniz. Düşmanlarınızı yok etmek için üzerlerindeki enerji barları sıfırlanana kadar onlara ateş etmeniz yeterli olacaktır.

Hem heyecanlı hem de son derece maceralı Delta Force oyunu sizi kısa sürede kendine hayran bırakacak. Çok dikkatli olmazsanız kısa sürede oyun dışı kalabilirsiniz. Bu nedenle düşmanlara sakın arkanızı dönmeyin. Yoksa bir kurşunla sizi yok edebilirler. Unutmayın; onlar her yerde! Oyuna başlamak için hala bekliyor musunuz? Hemen Play yazısına tıklayın ve macera başlasın

Yorumlar
avatar
mustafa / 2014-04-07 20:05:46

güzel

reklamlar