Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

3D Savaşçı Oyunu

3D Savaşçı 1/5 (994)

En güzel savaş oyunlarından biri olmaya aday 3d savaşçı oyununa hoş geldiniz. Bu oyunda son derece donanımlı olan ve özel olarak savaş eğitimi alan askeri yönlendireceksiniz ve tüm düşmanları yok etmesini sağlayacaksınız. Savaş oyunları arasında görebileceğiniz en güçlü askerlerden biri olan ancak etrafı azılı düşmanlarla çevrelenmiş bu kahramana yardım etmezseniz kısa sürede yok olacak ve ülkesi de düşmanların eline geçecek.

3d savaşçı oyununa başladıktan sonra savaşın öyküsünün anlatıldığı bölümü atlamak ve hemen oyuna başlamak için skip yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Oyunda savaşçı askeri kontrol etmek için klavyenizdeki W,A,S ve D tuşlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer darbelerin üzerinden zıplamanız gerekirse de boşluk tuşuna basın.

Düşmanlarla karşılaştığınız anda onlara nişan almak ve ateş etmek için de fareyi kullanın. Yön tuşları ile de hareket sağlayabilirsiniz. Aksiyonun hiç eksik olmadığı 3d savaşçı oyununda başarılı olmak için tüm askerleri yok eteniz gerekiyor. Asker kılığına girmiş olan robotlar sizi epey zorlayacak gibi görünüyor. Ancak dünyayı onların istilasından kurtarmak için hepsinden kurtulmaktan başka çareniz yok.

Diğer 3d oyunlar için 3d oyunlar katagorisini ziyaret edebilirsiniz. Sanoyun.com iyi eğlenceler diler.

Yorumlar
avatar
San Admin
3D Oyunlar kategorisindeki 3D Savaşçı oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz