Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

3D Sürat Teknesi Oyunu

3D Sürat Teknesi 0/5 (1076)

3 boyutlu oyunlar arasında en çok seveceğiniz 3D Sürat Teknesi oyunu sizi muhteşem bir maceraya sürüklemeye hazırlanıyor. Bu oyunda bir yandan botunuz ile yarış yaparken bir yandan da karşınız çıkan bonusların tamamını toplamanız gerekiyor. Eğer yeterince bonuz toplayamazsanız maalesef oyunu başarılı bir şekilde tamamlayamazsınız.
3D Sürat Teknesi oyununda zorlu bir yarış sizi bekliyor. Bu oyun tam 25 etaptan oluşuyor. Her biri kendi içinde bazı zorlukları barındırıyor. Ancak son aşamalara yaklaştığınızda işiniz daha da zor olacak. Çünkü maksimum seviyelerde bonus toplayamazsanız bir sonraki etaba geçemeyeceksiniz. Ve yarış dışı da kalabilirsiniz. Bu nedenle oyuna başlar başlamaz her etapta son derece dikkatli ve bir o kadar da hızlı olmanızda fayda var.
Botunuzun daha hızlı gitmesi ve bazı özelliklere sahip olması için marketten alışveriş de yapabilirsiniz. Bu arada size bir ipucu verelim. Çok puan kazanmak için rakiplerinizin teknelerine veya botlarına olabildiğince yakın geçmeye çalışın. Ama asla çarpmayın. Yoksa 3D Sürat Teknesi oyunu sizin için sone ermiş olur.

Yorumlar
avatar
San Admin
3D Oyunlar kategorisindeki 3D Sürat Teknesi oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz
reklamlar