Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Aperatif Yemekler Oyunu

Aperatif Yemekler 1/5 (3852)

Kahramanınızın çok acelesi var ama yemek yemesi gerekiyor. Ona hemen yiyebileceği aperatif yemekler hazırlayabilir misiniz? Ama dikkat etmelisiniz, lezzetli ve güzel bir yemek yemek onunda hakkı.

Söyle güzel bir sandviç hazırlamaya ne dersiniz. İçerisine size verilen malzemelerden ekleme yapabilir ve afiyet ile yenen güzel yemekler üretebilirsiniz. Sadece aperatif yemekler değil yanında birde tatlı yapmanız istenecek.

Yemeğinizi çabucak yapmalı ve arkasından tatlınızı yapmalısınız. Yemeklerin yanında bir içecek servisi verebilmek için menüden dilediğiniz bir meşrubatta alabilirsiniz. Aperatif yemekler oynayarak güzel yemek yapmasını öğrenebilir ve zamanı tasarruflu kullanmayı hedefiniz haline getirebilirsiniz.

Sizlerde bugün yemek yapma oyunu oynamak istiyor ve ne yapacağınızı bulamıyorsanız bu yemek tam size göre. Hiç zorlanmadan size gösterilen yollar ile aperatif bir şeyler hazırlayabilecek ve kahramanın karnını doyurmasına yardımcı olacaksınız. Oyunu oynamak ise çok kolay ve basit. Sizlere teker teker malzemeler gösterilecek ve siz istediklerinizi ekleyeceksiniz. İçine koyduğunuz malzemeden hoşlanmaz iseniz tekrar çıkartarak farklı çeşitler koyabilir ve en son güzel bir keyif yapabilirsiniz.

Yorumlar
avatar
San Admin
Yemek Oyunları kategorisindeki Aperatif Yemekler oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz
reklamlar

Aperatif Yemekler Oyunları