Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Avatar Oyunu

Avatar 0/5 (955)

Özel yeteneklere sahip olan çizgi film kahramanı avatar, düşmanlarına karşı savaşıyor. Avatar oyunu ile sizde avatarın saldırılarını ve savunmalarını yönlendirip, rakiplerini yenmesine yardım edebilirsiniz. Düşmanlarını avatarın özel yetenekleri ile etkisiz bırakabilir ve güç çubuğunu boşaltarak rakibinizi geçebilirsiniz. Tüm rakiplerinizi yendiğiniz takdirde oyunu kazanabilir ve en iyi avatar oyuncusu olabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

Avatar oyunu, Mouse ile oynanmaktadır. Oyun içerisinde mousenin sol tuşu ile sol kısımdaki menüden avatarın saldırı ve savunma özelliklerine tıklayarak savaşa bilirsiniz. Seçimler sırayla karşılıklı olarak yapılmaktadır. Bu yüzden de en etkili saldırı veya savunmayı yapan kişiler oyunu kazanmaktadır. Oyunda rakibe etki bırakabilmek için üçlü saldırılar yapılmalıdır. Bu yüzden de uygun ortamı en kısa sürede hazırlayıp, rakibine saldıran kişi oyunu kazanmaktadır.

Yorumlar
avatar
San Admin
Çizgi Film Oyunları kategorisindeki Avatar oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz
reklamlar