Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Balık Çiftliği Oyunu

Balık Çiftliği 1/5 (1290)

Balık çiftliği oyunu, çiflik oyunlarında hep aynı şeyleri yapmaktan bıkanların hoşuna gidebilecek, güzel bir oyun. Bu oyunda alışıla gelmiş inek beslemek yada bitki yetiştirmek yok.
Öncelikle çiftliğimizi geliştirebilmek için, balık tutup para kazanmamız lazım. Bunun içinde balık teknelerini düzgün yönetip yönlendirmek gerek, aynı zamanda zaman çok önemli, sizden istenen görevleri zamanında yetiştirmeniz lazım. Para kazandıkça şehrinizde fabrika ve işletmeler kurup, onları geliştirebilirsiniz. Böylelikle daha çok para kazanmış olur ve görevlerinizi daha süratli bir şekilde yerine getirmiş olursunuz. Tabii ki balıkçı teknelerine yakıt lazım olacak, çalışabilmeleri için, bu ihtiyacı gidermek de gene sizin kalıyor.
Aslında oyuna başladığınız zaman sizi güzel bir şekilde yönlendirecek, neyi nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili. Balıkcı Çiftliği Oyunu mouse(fare) ile oynanıyor ve yapmanız gereken işlem ne ise üzerine tıklamak yeterli olur. Bölümler arası madalya alacaksınız, altın gümüş veya bronz olmak üzere, buda yerine getirmeniz gereken görevi, verilen sürede ve ne kadar doğru yaptığınıza bağlı.
Oyun yüklendikten sonra karşınıza isminizi yazmanız gereken kutucuğa, isminizi yazın ve ardından create tuşuna basarak star tuşuna basın ve oyuna başlayın. Açıklamaları es geçmek için skip tuşuna basmak yeterli olacaktır. Oyunu oynarken çıkan işaretleri iyi takip edin ve bol bol balık yakalamaya bakın, birde korsanlara dikkat edin ki balıkçı teknenizi ele geçirmesinler. Bu güne kadar hazırlanmış en güzel balıkçılık oyunları içersin de, en güzel kurgu ve görselliğe sahip olan, Balıkçı Çiftliği oyunu olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar
avatar
Yaren / 2015-01-17 22:56:53

ben şuan oynıcam bir kere açılsa ama :D :D

reklamlar