Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Bebek Odası 3D Oyunu

Bebek Odası 3D 0/5 (1142)

Bu minicik bebekler çok güzel bir odalarının olmasını istiyor. Ancak anlaşılan aileleri o kadar yoğun ki, bebeklerinin odalarını düzenlemek için bir türlü fırsat bulamamış. Sevimli bebeklerin odalarını düzenleyerek hem bebeklere hem de ailelerine muhteşem bir sürpriz yapmaya ne dersin? O halde hemen oyuna başla ve dekorasyon işine bir an önce koyul. Bebeklerin aileler eve gelmeden oda tasarımını tamamlaman gerekiyor. Bebek Odası 3D oyununda hem eğlenecek hem de büyük bir iyilik yapmış olacaksın.
Oyunu açtığınızda karşınızda göreceğiniz sayfada yer alan start game yazısına tıklayarak Bebek Odası 3D oyununa başlayabilirsiniz. Harika bir görsellik kazandırılarak sizler için özel olarak tasarlanan bu oyunda amacınız bebekler için çok güzel bir oda oluşturmak. Aslında eşyaların tamamı hazır bir durumda odanın sağ tarafındaki panoda yer almış durumda. Sana düşen görev onları panodan seçerek odanın uygun bölümüne yerleştirmek olacak.
Bebek Odası 3D oynamak için fareyi kullanabilirsin. Bebeklerin oyuncaklarını ulaşabilecekleri yerlere koymayı sakın ihmal etme. Şimdi oyuna başlayabilirsin.

Yorumlar
avatar
San Admin
3D Oyunlar kategorisindeki Bebek Odası 3D oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz
reklamlar