Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Ben 10 Basketbol Oyunu

Ben 10 Basketbol 0/5 (1602)

Çizgi film dünyasının yakışıklı çocugu bu oyunda spora olan tutkusunu ve yeteneğini göstermeye çalışıyor. Ben 10 ile basketbol oynamanın keyfini Ben 10 Basket ile zevkle yaşayacaksınız. Ben 10 oyunları arasında en iyi spor oyunu olduğunu söyleyerek biraz da oyunun detaylarından bahsedelim.

Oyun yüklendikten sonra önce play sonrada start tuşuna basarak giriş yapabilirsiniz. Ardından oyun direk başlayacak ve hızlı bir şekilde basket atmaya çalışacaksınız. Bir çok pota soldan sağa yada sağdan sola doğru hareketli olarak önünüzden geçmekte. Siz ise zamanlamanızı iyi yaparak basket atmaya çalışıyorsunuz. Mause ile hedefinizi iyi ayarlamalı ve atabildiğiniz kadar çok basket atmalısınız. Topu yerden tekrar arlmak için mauseyi oraya doğru yöneltmeniz yeterli olacaktır. Ben 10 Basketbol bazı potalarda süpriz puanlar ve ödüller yer alıyor. Eğer o potalara basket atabilirseniz, ek top, slow motion (yavaşlatma) ek zaman gibi ödüller kazanabilirsiniz. Böylece daha fazla puan yapıp en iyiler listesine adınızı yazdırabililirsiniz.

Yorumlar
avatar
San Admin
Ben 10 Oyunları kategorisindeki Ben 10 Basketbol oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz
reklamlar