Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama
Sizde Flappy Bird düşkünlerinden misiniz ? "Flappy Bird oyunun nasıl yüksek puanlar elde edebilirim" diye kendi kendinize soruyor musunuz ? Bu soruyu kendine soranlar bizi takip edin!

Bu oyunda yüksek puan elde edebilmeniz için size bazı tatktik verip, stratejiler geliştireceğiz. Oyun tamamen becerinize kalmış bir oyundur, beceri oyunudur. Kızmayın ama becerinize güvenmiyorsanız lütfen hiç yüksek puan kazanacağım diye kendinizi yırtmayın :) Oyunun beli başlı püf noktaları bulunmaktadır, bu püf noktalara dikkat etiğiniz sürece çok ciddi puanlar kazanıp arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz.

Oyunu oynarken bilgisayar yada telefon seçiminiz iyi olmalı!

Eğer seçtiğiniz telefon yada bilgisayar eski ise oyunda ilerledikçe oyun kasacak, ısınmalar sonucu donacaktır. Sizin oyun esnasında bir saniye bile donmanız bir engele çarpmanıza sebep olacaktır, buda sizin en başa döndürür bunun sonucunda skorunuz çok düşük olur.

Flappy Bird oyununun sesini kapatın!

Oyunumuz oldukça sinir bozucu ve gıcık bir oyundur, bu sebepten dolayı oyunun sesini kapatın ve oyunu oynarken sakin müzükler dinleyiniz. Oyun esnasında hiç bir şekilde kalabalık ortamda olmayın, seçeceğiniz bir müzik sizin alacağınız puanıo ikiye kaylayabilir.

Telefonunuzun yükünü azaltın!

Oyun oynanma esnasında telefonunuzda çalışan program sayısı çok önemli, eğer hiç bir ihtiyacınız yok ise açık olan programları ve oyunları kapatın. Gereksiz açık olan bir uygulama/oyun hataya düştüğünde sizin oynadığınız Flappy Bird oyununu kasabilir yada dondurabilir.

Puan/Skor kısımını gizleyin, psikolojik etkenlere dikkat edin!

Bilgisayar yada telefonunuzda oyunu oynarken skor bölümünü kapatmanız, gizlemeniz sizi 1 - 0 öne geçirmiş olur. Skoru takip etmek sizin dikkatini dağıtır, oyunda dikkat çok önemli en ufak bir dikkatsizlik sizin bir engele çarpmanıza neden olur. Oyunu eğer bilgisayarınızda oynuyorsanız, oyun ekranını en üste yani skor bölümünü gizleyecek şekilde yerleştiriseniz puanınızı sürekli görmemiş olursunuz. Telefonda ise biraz daha zor olacaktır, çünki oyun ekranına müdahele edemiyoruz. Telefonunuzun skor kısmına siyah bant çekerek sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Flappy Bird hayranlarına bol sabır ve eğlenceler diler.
Reklam
Reklam