Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Kayu Boyama 2 Oyunu

Kayu Boyama 2 15/5 (7037)

En sevdiğiniz çizgi film karakterlerinden biri olan Kayu, kardeş Rozi ile birlikte parkta oyun oynuyor. Ancak bir sorun var. Bu sevimli karakter ve kardeşi renklerini kaybetmiş gibi görünüyor. Kendileri henüz bu durumun farkına varmamış anlaşılan çünkü oyun oynamaya devam ediyorlar. En iyisi siz onlara belli etmeden bu iki sevimli karaktere kaybettikleri renkleri geri kazandırın. Kayu boyama oyununda dilediğiniz renklerle gördüğünüz resmi boyayabilirsiniz.
En sevilen boyama oyunlarından biri olan Kayu boyama 2 oyununa başlamak için başlat yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada sağ tarafta yer alan renklerden dilediğiniz bir tanesine tıklayıp boyamak istediğiniz yere tekrar tıklayarak bu resmi renklendirebilirsiniz. Boyadığınız yeri beğenmezseniz tekrar boyayabilirsiniz. Bu yüzden renk seçimini özgürce yapabilirsiniz.
Kayu boyama 2 oyunun başlamak için acele edersiniz iyi olur. Çünkü bu sevimli kahraman renklerinin kaybolduğunu az sonra anlayabilir. Bu duruma çok üzüleceğinden emin olabilirsiniz. Bu nedenle o ve kardeşi durumu fark etmeden hemen boyama işlemine başlayın. Oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Yorumlar
avatar
sanane lan sanane / 2015-03-11 00:26:53

ıyyyyyyyy çok kötü

avatar
fatih / 2015-01-24 22:13:44

bu oyun çok güzel

reklamlar