Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Komando Eğitimi Oyunu

Komando Eğitimi 13/5 (2916)

Komando Eğitimi Oyunu alışılmışın dışında bir oyun. Tarayıcıda shockwave eklentisinin mutlaka olması gerekir oyunun çalışması için. Sadece 3.78 mb boyutu olan bu oyun internette bir hayli fazla oynanma oranı na sahip bir oyundur.

Oyun özelliklerine bakacak olursak 3d grafik desteklemeleri olan Komando eğitimi oyununda amaç kahramanımız olan komando adayımızı özgür koşu oyunu ve benzeri parkurları olan bölümlerde komando olması için mücadele veriyoruz. Orijinal adı Assault Course olan Komando eğitimi oyunu Yüksek beğenilme oranıyla dikkat çekiyor.

Komando eğitimi oyununda kontrol tuşları ise şu şekilde; klavyedeki kontrol tuşları ile ya da w, a, s, d tuşları ile kahramanımızın hareketlerini yönetebilirsiniz. Yine bölüm farklılıklarına göre x tuşuyla aksiyon hareketleri yapabiliyoruz. Kategori olarak aksiyon oyunu kategorisinde olan bu oyun beklentilerinizi karşılayacak türden bir oyun.

Erkeklere ve özellikle erkek çocuklarına önerdiğimiz Komando Eğitimi Oyunu çok hoş vakit geçireceğinize eminiz. 3D oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren bu seferki inceleme konusu olan oyunumuzu öneriyor ve iyi eğlenceler diliyoruz

Yorumlar
avatar
yusuf / 2016-09-02 19:30:07

abi açılmıyo ya siz cede değilmi

avatar
yusuf / 2016-09-02 19:29:37

abi açılmıyo ya

avatar
arada / 2015-03-23 01:24:49

süpp

reklamlar