Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Messi Top Sektirme Oyunu

Messi Top Sektirme 0/5 (1714)

Messi Top Sektirme oyununda dünya yıldızı ile top sektirme yarışlarına katılacağız. Belirli süre zarfında en fazla ne kadar top sektireceğinizi gösterin. Teknik açıdan bakıldığında muhteşem yeteneğe sahip olan Messi, yıllardır dünyanın en iyi oyuncusu seçilmektedir. Pek çok konuda rekorları alt üst etmiş olan oyunda muntazam top kontrol yeteneğine sahip. Bu top kontrol yeteneğini oyunda kanıtlayarak bakalım en fazla ne kadar top sektirebileceksiniz. Arkadaşlarınızla top sektirme konusunda sürekli olarak yarışlar düzenlediğinizi biliyoruz. Çünkü top sektirme konusunda rekor kıranlar genellikle en iyi futbolcu olarak nitelendirilir.

Nasıl Oynanır?

Messi Top Sektirme oyununda tekniği çok iyi olan ve Dünya'dan mı yoksa Uzaydan mı geldiği konusunda oldukça tartışılan pek çok defa top oynaması konusunda idol olan, son yüzyılın en yetenekli oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Fare ile oynayacağınız oyunda Messi'yi topun yanına getirmeniz yeterlidir. Gerisinde o top sektirmeye başlıyor. Her bölümü geçtikçe top sayısında artış meydana geliyor ve en az sektirilmesi gereken top sayısını tamamlandığınızda bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz. Oyun açılınca Continue'a tıklayacaksınız daha sonra gelen pencere üzerinden tekrardan Continue'a ardından Skip Practise Tutorial'e tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Yorumlar
avatar
San Admin
Futbol Oyunları kategorisindeki Messi Top Sektirme oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz
reklamlar