Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Türkiye'de oyun siteleri arasında en çok ziyaret edilen siteler arasına girmeyi becermiş oyun sitesi sanoyun.com, minecraft oyunları için hazırladığı bu özel sayfa sayesinde daha önce görmediğiniz ve oynamadığınız minecraft oyunlarını oynayabilecek ve ulaşabileceksiniz.

Sitemizde bulunan oyunların çoğu flash alt yapısı ile hazırlanmış flash oyunlardır, fakat flash oyunların yanı sıra 3D Unity motoru ile hazırlanmış oyunlarımızda bulunmakta. 3D Oyunlar, flash oyunlara göre daha kaliteli ve görselik olarak daha iyi, bu yüzden yüklenme süreleri daha yüksek. Sitemizin istatistiklerine baktığımızda flash oyunlar daha çok ilgi görmekte ve oynanılmakta, bunun sebebi 3d oyunların daha geç yüklenmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Minecraft (maynkıraft) oyunuda bahsetmiş olduğum 3D Unity motoru hazırlanmış bir oyun olmasına rağmen bir çok oyuncunun beğenisini kazanmıştır, android ve ios işletim sistemine sahip cep telefonlarında dahi en çok oynanılan oyunlar arasına girmeyi başarmıştır.

Peki bu Minecraft'ı oynamak istiyorsanzı ne yapmalısınız? Tabiki de sanoyun'un minecraft oyna sayfasını ziyaret etmelisiniz. Ücretsiz bir şekilde size sunduğumuz bu oyun sayesinde internette sahte minecraft'ların önüne geçmeye çalışıyoruz. Minecraft oynamanız için bazı gereksinimlere ihtiyaç duyulur; texture pack, skin, crafting, oyun kodları. Fakat sitemiz üzerinden oynarsanız bu gibi şeylere ihtiyaç duymazsınız. Ne zaman ihtiyaç duyarsınız peki? oyunu bilgisayarınıza indirip kurmak isterseniz bu eklentileri kullanmanız gerekir.

Lafı uzatmayalım ve sizi Minecraft oynamaya davet edelim, iyi oyunlar dileriz.

Kullanıcı oyu: 9.1/10 (20581)
Reklam