Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

3D Amerikan Güreşi

Reklam
Reklam

3D Amerikan Güreşi Nasıl Oynanır

Amerikan güreşi bazı kişiler tarafından bir tutku haline gelmiştir. Eğer sizde Amerikan Güreşlerini seven kişiler arasında yer alıyorsanız doğru oyuna girdiğinizi söyleyebiliriz. 3D Amerikan güreşi adını taşıyan oyunda gerçekçiliğin son derece yüksek olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Oyuna başlamamız ile karşımıza çıkan ekranda bir karakter seçmemiz isteniyor. Beğendiğiniz karakterlerden birisini seçtikten sonra kendinizi ringde buluyorsunuz. Ringe çıkmanız ile eğlence başlıyor. Karşınızdaki rakip karakteri kısa süre içerisinde yenmeniz gerekiyor. Rakibinizi kolayca yenebilmek için ona karşı dikkatli hamleler yapmanız gerekiyor. Eğer oyunu dikkatli bir şekilde oynarsanız rakibinizi yenme ihtimalinizi yükselecektir. Oyun içerisinde Z- X ve C tuşlarını kullanarak saldırılar yapabiliyorsunuz. En güzel 3D oyunlar sanoyun.com da .

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
3D Oyunlar kategorisindeki 3D Amerikan Güreşi oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da 3D Oyunlar kategorisine ait 3D Amerikan Güreşi oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.