Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

3D Gerçek Araba Yarışı

rnrn

Unity Web Player eklentisi bulunamadı.
Logoya tıklayarak eklentiyi kurun.
Unity3d Web Player

rnrn
Reklam
Reklam

3D Gerçek Araba Yarışı Nasıl Oynanır

Eğer arabalarla yarış yapmaktan hoşlanıyorsan hemen direksiyona geçebilirsin. 3d gerçek araba yarışı oyununda minik bir parkur üzerinde 90 km hız sınırını geçmeden süper bir yarış yapman gerekiyor. Bu oyunda hem hızlı hem de dikkatli olman şart. Çünkü rakiplerin son derece güçlü ve onları asla hafife almamalısın. Eğer hazırsan hemen yarışa başlamak için oyuna tıklayabilir ve bu heyecana sen de ortak olabilirsin. 3d gerçek araba yarışı oyununa başlamak için sayfanın altında yer alan start yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından açılan sayfaya isminizi yazmayı unutmayın. Mode yazısının altında yer alan iki seçenekten bir tanesini işaretleyip continue yazısına tıkladığınızda heyecanlı bir yarış sizi bekliyor olacak. Bu oyunda aracını kontrol etmek için klavyende yer alan yön tuşlarını kullanman gerekiyor. 3d gerçek araba yarışı sana bazı özel seçenekler de sunuyor. Örneğin arabanın içindeymiş gibi yarışma şansına sahipsin. Bu görütüyü elde etmek için C tuşuna basabilirsin. Tekrar aynı tuşa basarak üstten görünümü tekrar sağlama olanağına da sahipsin.

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
3D Oyunlar kategorisindeki 3D Gerçek Araba Yarışı oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da 3D Oyunlar kategorisine ait 3D Gerçek Araba Yarışı oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.