Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

3D Ralli Ustası

Reklam
Reklam

3D Ralli Ustası Nasıl Oynanır

3D Ralli Ustası (XPro Rally) oyunu Unity 3D alt yapısı ile hazırlanmış orta seviyede kaliteli eğlenceli bir ralli oyunu. Oyunda farklı türde birçok yarış haritası ve birçok ralli arabası bulunuyor. Ralli yarışları sırasında zamana karşı yarışarak en kısa sürede parkuru tamamlamaya çalışmalısınız. Tamamladığınız yarışlarda eğer daha önceden belirlenmiş en yüksek skoru geçebilirseniz kilitli olan yarış haritalarını ve ralli arabalarını aktif hale getirebilirsiniz. 3D Ralli Ustası oyunu diğer 3D araba oyunları ile karşılaştırıldığında oynanış açısından çok kullanışlı değil fakat oyun yarış oyunları seven ziyaretçilerimizin güzel vakit geçirmesini sağlayabilecek türden. 3D Ralli Ustası oyununda tüm yarışları tamamlayıp ralli ustası olmak için hemen aracınızı seçip yarışmaya başlayın.

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
Araba Yarış Oyunları kategorisindeki 3D Ralli Ustası oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da Araba Yarış Oyunları kategorisine ait 3D Ralli Ustası oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.