Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

3D Zombi Savaşı

Reklam
Reklam

3D Zombi Savaşı Nasıl Oynanır

Kahraman asker görevini başarıyla tamamladıktan sonra birliğine geri döndü. Ancak gördüğü manzara onu adeta şaşkına çevirdi. Çünkü ordusu lanetlenmiş ve tüm askerler birer zombiye dönmüştü. 3d Zombi Savaşı birden kahraman askere saldırmaya başladı. Son derece yorgun olan bu zavallı askere yardım eder misiniz? Çünkü bu kadar çok yaratık ile tek başına mücadele edemez. 3d Zombi Savaşı oyununa başladıktan sonra kahraman askerin zombileri teker teker öldürmesine yardım etmeniz gerekiyor. Bunun için klavyenizde yer alan W,A,S ve D tuşlarını kullanabilirsiniz. Asker, yorgun olduğu için zombileri göremeyebilir, siz onun yönünü yaratığa doğru çevirirseniz görmesini ve öldürmesini sağlayabilirsiniz. Böylece asker de yok olmaktan kurtulmuş olur. Oyuna tıkladıkta sonra açılan sayfada yer alan start game yazısına da tıklarsanız. 3d Zombi Savaşı oyununa başlamış olursunuz. Askeri yönünü klavyeniz yardımıyla değiştirirken fare ile nişan alıp ateş etmesini sağlayabilirsiniz. Ancak ateş ettiğiniz yeri iyi ayarlamanız lazım. Yaratıkları ancak böyle yok edebilirsiniz. Galiba yaratıklar şimdiden saldırıya geçti. Çünkü kahraman asker sizi çağırıyor. Acele edin ve onu kurtarın!

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
3D Oyunlar kategorisindeki 3D Zombi Savaşı oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da 3D Oyunlar kategorisine ait 3D Zombi Savaşı oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.