Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Arabalar 2

Reklam
Reklam

Arabalar 2 Nasıl Oynanır

Dünyaca ünlü olan çizgi filmlerden biri olan Arabalar ikinci serisi olan Arabalar 2 ile karşınızdayız. Özel donanımlara sahip aramız ile sokaklarda ilerliyor ve karşımıza çıkan arabaları yok etmeye çalışıyoruz. Yapacağınız bu görevlerde, aracınızda bulunan silahlar sizin en büyük yardımcınız olacak. Önünüzdeki araçlara makineli tüfeği kullanarak ateş edebilir, arkanızdaki araçları ise, yarattığınız duman bulutu ile durdurabilirsiniz. Oyunda 4 seviye ve her seviyeye göre farklı görevler bulunuyor. Ayrıca mücadele ve görev olarak iki seçeneğiniz var. İster size verilen görevleri yapın, isterseniz de mücadele seçeneği ile aracınızın dayanıklılığını test edip, tanıyın. Her seviye farklı bir şehirde geçiyor ve ilk seviyeyi tamamlamadan ikincisine geçemiyorsunuz. Oyunda Holley Shifwell, Rod Redline, Mater ve Finn MC Roket olmak üzere 4 tip araç bulunuyor.

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
Araba Yarış Oyunları kategorisindeki Arabalar 2 oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da Araba Yarış Oyunları kategorisine ait Arabalar 2 oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.