Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Bebek Bakımı

Oyun Yükleniyor...


Reklam
Reklam

Bebek Bakımı Nasıl Oynanır

Bebek Bakımı oyununda size bir çok sorumluluk düşüyor, bakalım bebek bakımının üstesinden gelebilecekmisiniz? Göreviniz minik bebeklerin, bakım evinde ki küçük anneleri olarak tüm ihtiyaçlarını süratli ve tertipli bir şekilde yerine getirmek. İlk etap da bir bebekle başlayacaksınız bebek bakımı oyununa, bebeğin neye ihtiyacı olduğunu, bebeğin üzerinde beliren diyalog kutusundan anlayabilirsiniz. Sizde anneleri olarak odanın içersinde ki, bebek mobilyaların üzerinde duran (oyuncak, süt, vitamin ve bebek bezi) eşyaların üzerine tıklayarak seri bir şekilde bebeğe ulaştırmanız lazım, ihtiyacını giderdikten sonra atıkları çöpe atıp etrafı düzenli tutmanız lazım. Bebek Bakımı oyunu sadece mouse ile nesnelerin üzerine tıklayarak oynayacağınız bir oyun. Bölümleri atladıkca bebek sayısı artacak ve sizde hızınızı artırmanız gerekecek. Mutlu bebekler yetiştirmek elinizde, ancak dikkat edin bebekler mutsuz olursa, bu oyunda başarısız olursunuz ve bölüm geçemezsiniz. En fazla 6 bebeğiniz olacak kendinizi ona göre ayarlayın, onlara bakmak gerçekten zor, ama sevgi herşeyin üstesinden gelecektir. Bebek bakımı oyununda iyi eğlenceler dileriz !

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
Eğitici Oyunlar kategorisindeki Bebek Bakımı oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da Eğitici Oyunlar kategorisine ait Bebek Bakımı oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.