Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Ben 10 Kamyon

Reklam
Reklam

Ben 10 Kamyon Nasıl Oynanır

Game Right Now oyun şirketi tarafından hazırlanan yepyeni bir araba yarışı oyunu ile tekrardan karşınızdayız. Şirketin gerçekten kaliteli oyunlara imza atmış olması bu oyununda öyle olduğunun garantisi vermektedir. Ben 10 Kamyon oyununda adından da anlaşılacağı üzere bir kamyon kullanmaktayız. Kamyon dediysek de sokaklarda görmeye alışkın olduğumuz türden hiç değil. Kocaman tekerlekleri ve güçlü motoru ile gidemeceği yol olmayan, yolda kalmayan bir araçtan bahsediyoruz.

Ben 10 Kamyon oyununda kamyonun kontrolünü sadece yön tuşları ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Play tuşuna basarak bu zorlu mücadeleye giriş yapabilirsiniz. Oyun 18 ayrı bölümden oluşmaktadır. Her bölümde birbirinden farklı ve zorlu parkurlarla karşılaşacaksınız. Bölümler ilerledikçe yolların zorluk oranlarıda artacaktır. Oynanabilirliğin üst düzeyde olduğu bu oyunda kamyonun kontrolü düşündüğünüz kadar kolay olmayacak. Tecrübe kazandıkça daha rahat kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer Ben 10 oyunlarını denemek için solda bulunan menümüzden istediğinizi seçebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize bol şans diyerek keyifli vakit geçirmelerini dileriz..

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
Ben 10 Oyunları kategorisindeki Ben 10 Kamyon oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da Ben 10 Oyunları kategorisine ait Ben 10 Kamyon oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.