Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Hello Kitty

Oyun Yükleniyor...


Reklam
Reklam

Hello Kitty Nasıl Oynanır

Sevilen çizgi film karakteri Hello Kitty ile eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısınız? Oyunda ormanda bulunan tehlikelerden habersiz bir şekilde ilerleyen Hello Kitty karşısına çıkan düşman ördekleri görünce hızlı bir şekilde, ördeklere görünmeden saklanır. Korkan Hello Kitty sizlerden evine ulaşmak için yardım istiyor. Oyunda Hello Kitty e yardım etmelisiniz. Düşman ördekleri etkisiz hale getirebilmek için üzerine zıplayabilirsiniz. Bölüm içerisinde bulunan pastaları toplayarak, Hello Kitty nin daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Oyunda sevimli minik kediyi kontrol etmek için, klavyenizin ok tuşlarını kullanın. Bölümün sonunda bulunan Hello Kitty nin evine ulaşmanız halinde bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanırsınız. Eğlenceli oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından new game seçeneğine tıklayın. Sitemizde yer alan benzeri oyunlara ulaşmak için flash oyunlar kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
Çizgi Film Oyunları kategorisindeki Hello Kitty oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da Çizgi Film Oyunları kategorisine ait Hello Kitty oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.