Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Kedi Lokantası

Oyun Yükleniyor...


Reklam
Reklam

Kedi Lokantası Nasıl Oynanır

Kedi severler hadi, birbirinden şirin kedileri doyurmaya varmısınız, onlar için güzel menüler hazırlayalın ve Kedi Restoranı çalıştırın. Bu çok zevkli bir işe benziyor.

Kedi Restoranının güzel işletmecisi olarak, şirin kediler için çeşitli menülerin var ve anlaşılan yavru kediler için hazırladığın yiyeceklerden memnunlar ki, restaurantın hiç boş kalmıyor. Bakalım bu sevimli afacan kedilerin isteklerine yetişebilecekmisin.

Aç olan kedileri doyurmak için, onların siparişlerine dikkat et ve istekleri doğrultusunda eksiksiz olarak, siparişleri ikram et. Bunun için gerekli yiyeceğin üzerine fare ile çif tıkla, ve hangi kediye vereceksen o kedinin üzerine tek tıklamak yeterli olacaktır. Aynı işlem her istek için tekrarlaman yeterli olur. Bölümleri atladıkca daha seri olmak zorunda kalacaksın.

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
Yemek Oyunları kategorisindeki Kedi Lokantası oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da Yemek Oyunları kategorisine ait Kedi Lokantası oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.