Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

One Direction Döv

Oyun Yükleniyor...


Reklam
Reklam

One Direction Döv Nasıl Oynanır

Ünlü İngiliz müzik grubu One Direction eğlenceli ve komik bir oyun ile karşımızda. Oyunda grup üyelerini döverek stres atmaya çalışıyorsunuz. Dövmek için grup üyeleri Zayn Malik, Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan'ıZayn Malik, Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan'dan istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ünlüyü döverken hamleleri gerçekleştirmek için fareyi kullanmalısınız. Oyunda başarılı olabilmek için grup üyelerini seri bir şekilde dövmeli ve tokat barını doldurmanız gerekmektedir. Seçtiğiniz şarkıcıyı döverken tokat atabilir, boğazına vurabilir, boğazını sıkabilir, gözlerini oyabilir veya benzin döküp yakabilirsiniz. Oyun ekranının sol tarafta kullanmak istediğiniz vuruş taktiklerinin hepsi yer almaktadır ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Bir ünlüyü döverken oyunun alt kısmında yer alan geri dön butonuna basıp farklı bir grup üyesini seçerek dövme işlemine devam edebilirsiniz. Yeni komik oyunlarda görüşmek üzere One Direction Döv oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
Komik Oyunlar kategorisindeki One Direction Döv oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da Komik Oyunlar kategorisine ait One Direction Döv oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.