Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Paslı Futbol

Oyun Yükleniyor...


Reklam
Reklam

Paslı Futbol Nasıl Oynanır

Futbol pasa dayalı bir oyundur. Doğru bir şekilde pas yaparak ilerlemezseniz kaleye gitmeniz oldukça zordur. Günümüz futbolunda tek kişiye dayalı futbol tamamen sona ermiştir. Artık daha çok pas yapan, daha hızlı pas yapan takımlar kupaları kaldırıyor. Bu oyunda da pas futbolunu geliştirebilirsiniz. 3 farklı mod içinden kolay, orta ya da zoru seçip maça başlayabilirsiniz. İlk başta kolayı(easy) seçmenizi öneririz. Çünkü mouse ile pas yapmak o kadar kolay değil. En azından eliniz alışasaya kadar zor seviyeye geçmeyin. Kafa futbolu oyunu kadar kolay oynanmadığı için çok zorlanabilirsiniz. Takım seçimine geldiğinizde ise ülke takımlarını seçebildiğinizi göreceksiniz. Türkiye milli takımı da bu turnuvada olduğu için onu seçebilirsiniz. Eleme usulü olan maçlarda rakiplerinizi birer birer eleyip kupaya doğru uzanan yolda başarılı bir şekilde ilerlemelisiniz. Pası genelde rakip takımın sahasında yaparsanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü yapılan defans hatalarını rakip takımın forvetleri affetmeyebilir.

Yorumlar

Oyun hakkında yorumunuzu belirtin..avatar
San Admin
Futbol Oyunları kategorisindeki Paslı Futbol oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz

Sanoyun.com

Sanoyun.com'da Futbol Oyunları kategorisine ait Paslı Futbol oyununu oynuyorsunuz.

Her çocuğun ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır, sanoyun olarak ailelere nasihatımız var; lütfen hayatın temposuna kapılıp çocuklarınızı unutmayınız.