Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Sihirbaz Willy Oyunu

Sihirbaz Willy 1/5 (1202)

Beceri oyunları kategorisi adı altın da, hedef yok etme oyunlarını seven arkadaşlar bu oyunu da zevkle oynayacaklarını düşünerek sizlerin beyenisine sunuyoruz.
Kralın kızı olan prenses, kötü niyetli kişilerce kaçırılır. Ne yaptıysa kızına ulaşamaz, şaşkın bir durum da ne yapacağını bilemeyen kral son çare olarak sihirbaz Willy e ulaşır. Krallığın hüküm sürdüğü bu ülkede adından çokca bahsedilen sihirbaz Willy, gizemli peleriniyle yaptığı sihirler dilden dile dolaşıyordu, bakalım gerçekden prensesi kurtarmaya için yaptığı sihirler işe yarayacak mı ?
Sihirbaz Willy nin yapacağı sihirlerin hedefine ulaşması için sizde farenizi kullanarak şimşek etkisi oluşturduğu topların, gideceği yönü belirleyin ve sol tıklayarak doğru hedefe ateş edin. Dikkat edin yalnışlıkla prensesi vurmayın. Size verilen belli sayıda atış hakkını kullanarak hedefinizi yok edin ve masum insanları vurmayın. Bu şekilde ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Yorumlar
avatar
San Admin
Beceri Oyunları kategorisindeki Sihirbaz Willy oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz
reklamlar

Sihirbaz Willy Oyunları