Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Sue Dans Yarışması Oyunu

Sue Dans Yarışması 4/5 (1772)

Müziği ve dans etmeyi çok seven Sue dans yarışmasına katılmaya karar veriyor. Ön elemeleri başarıyla geçti. Ancak sırada asıl yarışma var. Arkadaşı ona müziğe uygun şekilde yapması gereken hareketleri gösterecek Ancak Sue heyecanına yenik düşmekten korkuyor. Bu nedenle yarışmadan elenmesi an meselesi. Ama sen ona yardım edersen birinci dahi olabilir. Tek yapman gereken fare ile bu sevimli ve heyecanlı kızı yönlendirmek olacak.

Sue dans yarışması için son hazırlıklarını tamamladı. Az sonra asıl şovunu yapmak için sahneye çıkacak. Jürinin önünde çok heyecanlanan genç kıza yardım ederek yapması gereken figürleri başarıyla sergilemesini sağlamalısın. Yoksa bu yarışma sevimli kız için hüsran ile sonuçlanabilir.

Sue dans yarışması oyununa başlamak için oyunun üzerine tıklaman yeterli olacaktır. Ardından toplara tıklayarak oyunun açılmasını sağlayabilirsin. Bu oyunu oynarken sen de çok zevk alacaksın. Aynı zamanda bu sevimli kız ile ona yardım etmek isteyen arkadaşını da çok mutlu edeceksin. Sue başarılı olursa sahnede sana yardım ettiğin için teşekkür etmeyi planlıyor.

Yorumlar
avatar
San Admin
Kız Oyunları kategorisindeki Sue Dans Yarışması oyunu için henüz yorum yapılmamış. Oyunu oynayarak ilk yorumu siz yapabilirsiniz
reklamlar