Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Sue Örgü Örme Oyunu

Sue Örgü Örme 1/5 (2126)

Sevimli kız şimdide örgülere merak saldı. Kendine rengarenk ipler ve bir adet de şiş alan Sue örgü örme işini aslında pek beceremiyor. Renklerin hepsini bir anda kullanmak istediği için beğendiği motifi bir türlü oluşturamadı. Sen bu işten alıyor gibi görünüyorsun. Hemen oyuna başlayarak bu sevimli kızın kendine çok güzel bir kazak örmesine yardım etmek ister misin? O halde oyuna hemen başlayabilirsin.

Sue örgü örme oyununa başlamak için oyunun üzerine tıklayarak sayfanın açılmasını sağlayabilirsin. Sayfa açılır açılmaz Sue nin beğenip aldığı ipleri görebilirsin. Onu yönlendirerek muhteşem bir kazak örmesi için oyuna başladığında öncelikle mavi renkteki butona tıklaman gerekiyor. Ardından oyunda gördüğün resimler seni yönlendirecek ve sana ipuçları verecektir.

Çok eğleneceğin bu oyunu dilediğin kadar oynama hakkına sahip olduğunu hatırlatalım. Sue örgü örme işine şimdiden başladı. Kazağının bir kısmını örebilmek için var gücüyle çalışıyor. Eğer sen de ona yardım edersen kısa sürede kazağın tamamını örmeyi birlikte başarabilirsiniz. Bu arada oyunu oynarken yön tuşlarını kullanmayı da unutma.

Yorumlar
avatar
Mağracı TV / 2017-07-27 13:14:38

bence süper bir oyun ben beğendim

reklamlar