Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Tadya Yeni Yıl Oyunu

Tadya Yeni Yıl 7/5 (1644)

Oyunu anlatmaya başlamadan önce herkese mutlu yıllar dileriz, yeni bir yılın herkese hayırlı olmasını dileriz. Türk yapımı bir oyun olan ve gururumuz olan bu sektördeki en iyilerden bizi olan izmo şirketine de teşekkürlerimizi sunarız. Oyunumuzun kahramanı olan Tadya'ya yardım edeceğiz ve yılbaşını mutlu bir şekilde geçirmesi için elimizden geleni yapacağız. İlk etapta odasını yeni yıla göre dizayn etmeliyiz. Sanoyun.com mutlu seneler diler.

Yorumlar
avatar
seda / 2017-07-08 07:29:41

çok güzel

avatar
tunahan / 2015-02-09 01:49:07

süper oyun ben tadyayı çok sevdim dünyanın en güzel oyununa buna denir. valla buna puan vericem bence 100 puan veriyorum önce bunun başka oyunları vardı ama sanırım bu oyun yeni ama süper bir oyun yapanlar sanırım çok uğraşmış ellerine sağlık çok güzel oyun inşallah yeniden tadyadan güzel oyunlar yaratırla ve bizler yani çocuklar bol bol oynarlar

avatar
yaren / 2015-01-02 19:36:08

süper oyun ben tadyayı çok sevdim dünyanın en güzel oyununa buna denir. valla buna puan vericem bence 100 puan veriyorum önce bunun başka oyunları vardı ama sanırım bu oyun yeni ama süper bir oyun yapanlar sanırım çok uğraşmış ellerine sağlık çok güzel oyun inşallah yeniden tadyadan güzel oyunlar yaratırla ve bizler yani çocuklar bol bol oynarlar.

reklamlar