Pembe Panter Ben 10 Barbie Mario Dora Kuaför hazel Bebek Tom ve Jerry Sonic Tırnak Boyama

Yanloong Efsanesi 3 Oyunu

Yanloong Efsanesi 3 4/5 (1411)

Yanloong Efsanesi birden fazla bölümden oluşan seri bir oyundur ve en iyi dövüş oyunu olduğu söylenir. Bu yüzden en çok oynanan dövüş oyunlarındandır. Şimdi serinin üçüncü oyunu olan Yanloong Efsanesi 3 ile maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Oyuna girdiğinizde kendinizi bir parkur içerisinde bulacaksınız, bu parkurda sizin seçmiş olduğunuz karakteri kontrol edeceksiniz. Karşınıza bir çok düşman çıkabilir, bu düşmanlarınız ile dövüş etmeli ve onları yok etmelisiniz.

Oyun kaliteli bir oyun olduğundan dolayı yüklenmesi zaman alacaktır, oyun yüklendiğinde karşınıza çıkan menü ekranında "1 players" ve "2 players" seçenekleri çıkacaktır. Bunlardan 1 players seçerseniz bilgisayara karşı oynarsınız ama 2 players seçerseniz arkadaşınız ile birlikte oynayabilirsiniz. Bahsetmiş olduğum seçeneklerden birini seçerek devam edin. Daha sonraki ekranda "new game" butonuna basın, gelen ekranda oyunun zorluk seviyesini seçemelisiniz, herhangi birini seçin ve devam edin.

Oyunda karakteri w,a,s,d tuşları yada yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz, saldırılar gerçekleştirmek için de u,ı,o,j,k yada 1,2,4,5,6 tuşlarından yardım alabilirsiniz. Sanoyun.com iyi eğlenceler diler.

Yorumlar
avatar
hakan / 2014-05-29 17:17:44

fıstık gibi abey

reklamlar